Zaslat do: Czech Republic
Zaslat do:
Czech Republic
Zvolte zemi, kam budete chtít vaši zásilku doručit.
CZ EN

 

logo nimco 200

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

1. Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje (tj. jméno, příjmení, adresa, IČO, DIČ, atd.) jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění kupní smlouvy s kupujícím, nebudou jinak zveřejněny nebo poskytnuty třetí osobě.

2. Osobní údaje jsou poskytnuty kupujícím dobrovolně za účelem splnění objednávky. Osobní údaje jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky.

3. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně práva požadovat vysvětlení a odstranění závadného stavu a dalších zákonných práv k těmto údajům.

4. Kupující souhlasí se zasíláním nových informací a obchodních sdělení, které souvisí se zbožím prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího.

 

COOKEIS

 Kupující souhlasí s ukládáním tzv. cookies na jeho počítač. Uživatelé mají možnost odmítnout, aby „cookies“ nebo podobné nástroje byly vkládány do jejich koncových zařízení, např. tím, že spustí ve svém prohlížeči funkcionalitu anonymního prohlížení. 

 

 

logo nimco ps