Koupelnové doplňky NIMCO 0 položek / 0 Kč


MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY

ZPŮSOBY DORUČENÍ:

1. Osobní  odběr

Kupujícímu bude zboží předáno přímo na obchodním oddělení NIMCO, ul. Milady Horákové 561/86a,Liberec VII. Tento odběr je bez poplatku.

2. Zásilková služba

Zboží bude kupujícímu zasláno přepravní společností na uvedenou adresu kupujícího. Dostupné zboží je obvykle odesláno do 24 hod.

Poštovné a balné v tomto případě činí:

 

CZK   115,-  Czech Republic

CZK   300,- / € 12,00  Germany, Slovakia

CZK   475,- / € 19,00  Hungary, Poland, Austria

CZK   500,- / € 20,00   Lithuania, Slovenia

CZK   750,- / € 30,00    Belgium, Estonia, France, Italy, Liechtenstein, Latvia, Luxembourg, the Netherlands, Switzerland, the United Kingdom

CZK   1000,- / € 40,00     Croatia, Ireland, Northern Ireland, Ukraine

CZK   1350,- / € 54,00     Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Denmark, Finland, Corsica, Norway, Portugal, Romania, Greece, Serbia, Spain, Sweden

 

V případě, že je na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zásilky.

 

Bezplatné doručení 

Firma zasílá zboží bezplatně při nákupu nad stanovené částky v dané měně.  V horní liště online obchodu nastavte měnu ( CZK nebo € )  a vpravo nastavte zemi doručení ( Zaslat do ). Po kliku na košík se vám zobrazí částka pro bezplatné doručení v dané měně pro zadanou zemi doručení.    

 

UPOZORNĚNÍ:

Při přebírání balíku od přepravní společnosti je nutné zkontrolovat nepoškozenost obalu. Popř. učinit zápis o poškozené zásilce s řidičem! Tuto skutečnost okamžitě nahlásit prodávajícímu.

 

 

3. Vlastní způsob dopravy kupujícího

V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující plné riziko a případné další náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

 

 

MOŽNOSTI PLATBY

1. Zboží lze uhradit následovně:

a) Hotově

Úhrada za zboží při osobním odběru na prodejně NIMCO, ul. Milady Horákové 561/86a,Liberec VII.

b) Dobírkou (pouze Česká republika)

Úhrada za zboží při předání zásilky poštovním doručovatelem přepravní společnosti. Cena dobírky činí 30,- Kč bez DPH. (pouze Česká republika)

c) Předem bankovním převodem

Při potvrzení objednávky obdrží kupující e-mail s číslem účtu a variabilním symbolem. Zásilka bude kupujícímu odeslána ihned po připsání celé kupní ceny na bankovní účet f. Romvel s.r.o., vedený u České spořitelny nebo ČSOB.

2. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad-fakturu vystaví prodávající kupujícímu a zašle společně se zásilkou nebo daňový doklad vystaví po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího.

Registrace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Přihlásit

CZ | EN
Země doručení (měna)
Nahoru